A Dodekaéder Alapítvány rövid története

Kedves Szülők!

Miben tudunk segíteni?

Egy olyan társadalmat képzelünk el, amelyben minden gyermeknek, kamasznak, felnőttnek lehetősége van a sikeres beilleszkedésre a közösségi környezetbe, a szülőknek és a szakembereknek pedig olyan forrásokhoz való hozzájutást, amelyek támogatják minden gyermek és felnőtt optimális fejlődését.

OTP BANK

DODEKAÉDER ALAPÍTVÁNY"B.A"

SZÁMLASZÁM::11735043-23539624

AJÁNLATUNK

Légy a csapatunk tagja

Küldetésnyilatkozat:

A DODEKAÉDER Alapítvány küldetése, hogy központosított, átfogó és reagáló erőforrás -hálózat legyen, amely támogatja a gyermekek/felnőttek minőségi ellátását közösségi környezetben.

• Alapértékei:

• A gyermekeknek/ felnőtteknek minden közösségi környezetben hozzáférést kell biztosítani a minőségi ellátáshoz és oktatáshoz.
    • A gyermekek/felnőttek és családjaik közötti kapcsolat szerves részét képezi egészségüknek és jólétüknek.
    • Annak érdekében, hogy érzékenyek és hatékonyak legyenek, a minőségi beállításoknak támogatniuk kell mind a gyermekeket/felnőtteket, mind a családokat.
    • A következetes kommunikáció és a hatékony együttműködés elengedhetetlen a gyermekek/felnőttek, családok és a velük dolgozó szakemberek támogatásához.
    • A hatékony befogadás az erőforrások és támogatások fejlesztésével és terjesztésével valósul meg.
2023 Dodekaéder Alapítvány | Minden jog fenntartva.
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el